• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію: «ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy» або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)

Детальна інформація щодо предмету закупівлі у тендерній документації до цього оголошення. Категорія: Юридичні особи, які є підприємствами, які забезпечують потреби територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, та є одержувачем бюджетних коштів (пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»). Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Торги відмінено

244 835.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 224.18 UAH
Номер: dbc36fbc46814abcbbef095e0a3d8bcf
Внутрішній номер закупівлі: 8128345
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-13-003732-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
Контактна особа: Ірина Іванівна Колодяжна +380627725415 kolod-1976@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 244 835.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 224.18 UAH
Період уточнення: 13.01.2021 14:37 - 19.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.01.2021 14:37 - 29.01.2021 16:00
Аукціон: з 01.02.2021 14:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ФКУ Нутрі 2 Концентрат/ PKU Nutri 2 Concentrated (або еквівалент) (6000 грам білка або 20 жерстяних банок масою 500 грам)
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 6000 грам
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75 На карті
ФКУ Нутрі 2 Енерджі/ PKU Nutri 2 Еnergy (або еквівалент) (2206,44 грам білка або 18 жерстяних банок масою 454 грам)
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 2206.44 грам
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75 На карті
ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ PKU Nutri 3 Concentrated (або еквівалент) (19250 грам білка або 55 жерстяних банок масою 500 грам)
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 19250 грам
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75 На карті

Інформація про скасування

Номер: 09769a8f948e4f49906799a71679ee7d
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. Детальна інформація у Протоколі № 30 від 18.01.2021р.
Період оскарження: 19.01.2021 08:35 - 30.01.2021 00:00
Дата опублікування: 19.01.2021 08:35
Дата виконання: 30.01.2021 00:04
Статус:
Виконано