-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію: «ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy» або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами).
Оголошено тендер
244 835.00
UAH
Номер:
6cabb045574e455aae1ea069d3426c0e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-11-003618-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
244 835.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію: «ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy» або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами).
Примітки:
Процедура закупівлі здійснюється згідно Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.11.2020 11:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума244 835.00 UAH