-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
15110000-2: М’ясо (м’ясо свин. лопатка, м’ясо свин. шинка, тушки кур’ячі, четвертинки курячі, філе кур’яче, печінка свин.)
Тендер Prozorro UA-2021-01-12-000635-c
відповідно до кошторисних призначень на 2021 рік та умов договору
Завершена
220 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 101.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 101.00 UAH
Номер:
b5f7aec158d2419fb73680b4b5079669
Внутрішній номер закупівлі:
8119879
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-12-000635-c
Замовник:
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 15 “Пролісок” комбінованого типу
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414593
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Вокзальна, 106
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сафян Оксана Ігорівна +380663374798 surotunecdnz15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2021 14:04 - 18.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2021 14:04 - 28.01.2021 16:00
Аукціон:
29.01.2021 14:23 - 29.01.2021 14:44
Період кваліфікації:
29.01.2021 14:44 - 01.02.2021 11:25
Період завантаження договору:
01.02.2021 11:25 - 21.02.2021 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 200.00 15110000-2: М’ясо (м’ясо свин. лопатка, м’ясо свин. шинка, тушки кур’ячі, четвертинки курячі, філе кур’яче, печінка свин.)