-
Відкриті торги
-
КЕП
15110000-2: М’ясо (м’ясо свин. лопатка, м’ясо свин. шинка, тушки кур’ячі, четвертинки курячі, філе кур’яче, печінка свин.)
Оголошено тендер
220 200.00
UAH
Номер:
b770e9baab9e49bd887d1dd9ef35d2ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-12-003040-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №15 «Пролісок» комбінованого типу
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414593
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Вокзальна, 106
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 15 “Пролісок” комбінованого типу
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414593
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Вокзальна, 106
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
220 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15110000-2: М’ясо (м’ясо свин. лопатка, м’ясо свин. шинка, тушки кур’ячі, четвертинки курячі, філе кур’яче, печінка свин.)
Примітки:
відповідно до річного плану на 2021 рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.01.2021 13:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума220 200.00 UAH