-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-11-001069-c
Торги не відбулися
1 733 771.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 337.71 UAH
мін. крок: 1% або 17 337.71 UAH
Номер:
33231dad667b44e4823fb51d6df5d1fe
Внутрішній номер закупівлі:
8115688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-11-001069-c
Замовник:
Маловільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358619
-
Адреса:
09175, Україна, Київська область, село Мала Вільшанка, вулиця Перемоги, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іванюта Інна Іванівна +380456327185 malavilshanka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 733 771.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 337.71 UAH
Період уточнення:
11.01.2021 17:49 - 17.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2021 17:49 - 27.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
501090 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
ПРОМГАЗ СІТІ (юрдеп) 380675352220 promgazcitylegal@gmail.com
-
Адреса:
04080 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 204-А
Початкова пропозиція
1 493 248.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 493 248.20 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
9
Документи
21
Скарги
0