-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 733 771.40
UAH
Номер:
1b541a071db948938ac703e80968b3cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-11-001081-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Маловільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358619
-
Адреса:
09175, Україна, Київська область, село Мала Вільшанка, вулиця Перемоги, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Маловільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358619
-
Адреса:
09175, Україна, Київська область, село Мала Вільшанка, вулиця Перемоги, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 733 771.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
11.01.2021 13:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 733 771.40 UAH