• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Друкована продукція з елементами захисту (особисті медичні книжки, сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду, медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом, медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи)

Завершена

394 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 972.50 UAH
Номер: 47834e64d55e4e52be635af2cc18a2c1
Внутрішній номер закупівлі: 8110828
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-11-000255-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
Контактна особа: Ващук Лариса Василівна 380637765233, cmdc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 394 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 972.50 UAH
Період уточнення: 11.01.2021 10:38 - 17.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 11.01.2021 10:38 - 27.01.2021 00:00
Аукціон: 27.01.2021 11:17 - 27.01.2021 11:39
Період кваліфікації: 27.01.2021 11:39 - 28.01.2021 10:49
Період завантаження договору: 28.01.2021 10:49 - 17.02.2021 10:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Особиста медична книжка (форма 1-ОМК)
Код ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Кількість 25000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська, 68 На карті
Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (форма 140/о)
Код ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Кількість 17000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська, 68 На карті
Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (форма 083/о)
Код ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Кількість 15000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська, 68 На карті
Медична довідка для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (форма 127/о)
Код ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Кількість 3000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська, 68 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДП "Український медичний центр безпеки дорожньго руху та інформаційних технологій"

Оскарження: 28.01.2021 10:49 - 08.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 394 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
391 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2021 10:49
Відповіді на вимоги 10
Документи 35
Скарги 0
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "КИЇВСЬКА МІЖРЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МЕДИЦИНИ ТРАНСПОРТУ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Початкова пропозиція 394 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
394 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 24
Скарги 0

Контракти

Номер: e083267dc8bf4732804d4491ffe267fe
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-11-000255-a-a1
Постачальник: ДП "Український медичний центр безпеки дорожньго руху та інформаційних технологій"
Номер договору: 31д/ц
Сума договору: 207 450.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 09.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s