-
Відкриті торги
-
КЕП
Друкована продукція з елементами захисту (особисті медичні книжки, сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду, медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом, медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи)
друкована продукція з елементами захисту
207 450.00
UAH без ПДВ
Номер:
e083267dc8bf4732804d4491ffe267fe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-11-000255-a-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Контактна особа:
Ващук Лариса Василівна 380637765233, cmdc@ukr.net
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська, 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ДП "Український медичний центр безпеки дорожньго руху та інформаційних технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40228109
-
Контактна особа:
Дмерташ Наталія +380444660190,+380964660190 dpumcbdr777@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд 55-г, офіс 100
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Опис:
друкована продукція з елементами захисту
Номер договору:
31д/ц
Дата підписання:
09.02.2021 00:00
Період дії договору:
09.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
207 450.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
207 450.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Особиста медична книжка (форма 1-ОМК)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (форма 140/о)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (форма 083/о)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
11000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Медична довідка для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (форма 127/о)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
579c4cdf902b400ab84608aa4a08b7fc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовилися зменшити суму договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано