-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги (ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в c.Абрамівка (КТП-297, КТП-299, КТП-344), с.Нова Павлівка (КТП-282), c.Дмитрівка (КТП-75, КТП-76, КТП-77, КТП-80 КТП-178, КТП-339, КТП-340, КТП-341), с.Калинівка (КТП-73, КТП-312, КТП-313), c.Базилівщина (КТП-25, КТП-27, КТП-28, КТП-29, КТП-338, КТП-355, КТП-372, КТП-9), c.Кошманівка (КТП-20, КТП-21, КТП-39, КТП-40, КТП-49, КТП-50, КТП-54, КТП-280, КТП-281, КТП-360, КТП-373), с.Миронівка (КТП-33, КТП-356, КТП-357), с.Богданівка (КТП-36, КТП-55, КТП-56), c.Сахнівщина (КТП-63, КТП-311, КТП-371), с.Селещина (КТП-107, КТП-108, КТП-109, КТП-119, КТП-120, КТП-121, КТП-137, КТП-138,КТП-306, КТП-334, КТП-337, КТП-351, КТП-361, КТП-366, КТП-369), с.Сухоносівка (КТП-112), с.Тимченківка (КТП-364), с.Латишівка(КТП-128, КТП-365), смт Машівка (КТП-37, КТП-53, КТП-57, КТП-59, КТП-85, КТП-88, КТП-89, КТП-90, КТП-91, КТП-92, КТП-96, КТП-97, КТП-100, КТП-124, КТП-167, КТП-215, КТП-348), с. Новий Тагамлик (КТП-132, КТП-174, КТП-175, КТП-370), с.Вільне (КТП-129), с.Козельщина (КТП-176), с.Огуївка (КТП-177) Машівського району Полтавської області"»)
Тендер Prozorro UA-2021-01-06-001354-c
джерело фінансування кошти місцевого бюджету
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
cf9f2b55bdd440018c7f47f0572c8bea
Внутрішній номер закупівлі:
8107267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-06-001354-c
Замовник:
Відділ комунального майна, містобудування,архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42586409
-
Адреса:
39400, Україна, Полтавська область, селище Машівка, вул.Незалежності,93
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Титаренко Наталія Євгеніївна +380536491065 mashkommaino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
06.01.2021 15:36 - 16.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2021 15:36 - 26.01.2021 00:00
Аукціон:
26.01.2021 14:04 - 26.01.2021 14:25
Період кваліфікації:
26.01.2021 14:25 - 02.02.2021 17:02
Період завантаження договору:
02.02.2021 17:02 - 22.02.2021 17:02
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описпісляоплата
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги (ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в c.Абрамівка (КТП-297, КТП-299, КТП-344), с.Нова Павлівка (КТП-282), c.Дмитрівка (КТП-75, КТП-76, КТП-77, КТП-80 КТП-178, КТП-339, КТП-340, КТП-341), с.Калинівка (КТП-73, КТП-312, КТП-313), c.Базилівщина (КТП-25, КТП-27, КТП-28, КТП-29, КТП-338, КТП-355, КТП-372, КТП-9), c.Кошманівка (КТП-20, КТП-21, КТП-39, КТП-40, КТП-49, КТП-50, КТП-54, КТП-280, КТП-281, КТП-360, КТП-373), с.Миронівка (КТП-33, КТП-356, КТП-357), с.Богданівка (КТП-36, КТП-55, КТП-56), c.Сахнівщина (КТП-63, КТП-311, КТП-371), с.Селещина (КТП-107, КТП-108, КТП-109, КТП-119, КТП-120, КТП-121, КТП-137, КТП-138,КТП-306, КТП-334, КТП-337, КТП-351, КТП-361, КТП-366, КТП-369), с.Сухоносівка (КТП-112), с.Тимченківка (КТП-364), с.Латишівка(КТП-128, КТП-365), смт Машівка (КТП-37, КТП-53, КТП-57, КТП-59, КТП-85, КТП-88, КТП-89, КТП-90, КТП-91, КТП-92, КТП-96, КТП-97, КТП-100, КТП-124, КТП-167, КТП-215, КТП-348), с. Новий Тагамлик (КТП-132, КТП-174, КТП-175, КТП-370), с.Вільне (КТП-129), с.Козельщина (КТП-176), с.Огуївка (КТП-177) Машівського району Полтавської області"»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
39400, Україна, Полтавська область, смт Машівка, Вулиці у Смт. Машівка, та Машівського ОТГ
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ЄВРОБУДЕНЕРГО
Оскарження: 02.02.2021 17:02 - 13.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40367747
-
Контактна особа:
Береза Микола Миколайович +380508469644 evrobudenergo@ukr.net
-
Адреса:
38702, Україна, Полтавська область, село Залізничне, Полтавська обл., Полтавський район, село Залізничне, вулиця Магістральн, будинок 2
Оскарження: 02.02.2021 17:02 - 13.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
678 416.91 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
659 727.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2021 17:02
Відповіді на вимоги
11
Документи
14
Скарги
0
ФОП БИЛИМ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3060514198
-
Контактна особа:
Билим Сергій Олександрович +380990219741 bylym83serg@ukr.net
-
Адреса:
39400, Україна, Полтавська область, 39400, Полтавська обл., Машівський р-н, селище міського типу Машівка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 26
Початкова пропозиція
700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
660 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
306ad4158c174277befbe815c5087fdd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-06-001354-c-a1
Постачальник:
ПП ЄВРОБУДЕНЕРГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
40367747
-
Контактна особа:
Береза Микола Миколайович +380508469644 evrobudenergo@ukr.net
-
Адреса:
38702, Україна, Полтавська область, село Залізничне, Полтавська обл., Полтавський район, село Залізничне, вулиця Магістральн, будинок 2
Номер договору:
14
Сума договору:
725 691.82 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.02.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
15.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний