-
Відкриті торги
-
КЕП
згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги (ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в c.Абрамівка (КТП-297, КТП-299, КТП-344), с.Нова Павлівка (КТП-282), c.Дмитрівка (КТП-75, КТП-76, КТП-77, КТП-80 КТП-178, КТП-339, КТП-340, КТП-341), с.Калинівка (КТП-73, КТП-312, КТП-313), c.Базилівщина (КТП-25, КТП-27, КТП-28, КТП-29, КТП-338, КТП-355, КТП-372, КТП-9), c.Кошманівка (КТП-20, КТП-21, КТП-39, КТП-40, КТП-49, КТП-50, КТП-54, КТП-280, КТП-281, КТП-360, КТП-373), с.Миронівка (КТП-33, КТП-356, КТП-357), с.Богданівка (КТП-36, КТП-55, КТП-56), c.Сахнівщина (КТП-63, КТП-311, КТП-371), с.Селещина (КТП-107, КТП-108, КТП-109, КТП-119, КТП-120, КТП-121, КТП-137, КТП-138,КТП-306, КТП-334, КТП-337, КТП-351, КТП-361, КТП-366, КТП-369), с.Сухоносівка (КТП-112), с.Тимченківка (КТП-364), с.Латишівка(КТП-128, КТП-365), смт Машівка (КТП-37, КТП-53, КТП-57, КТП-59, КТП-85, КТП-88, КТП-89, КТП-90, КТП-91, КТП-92, КТП-96, КТП-97, КТП-100, КТП-124, КТП-167, КТП-215, КТП-348), с. Новий Тагамлик (КТП-132, КТП-174, КТП-175, КТП-370), с.Вільне (КТП-129), с.Козельщина (КТП-176), с.Огуївка (КТП-177) Машівського району Полтавської області"»)
725 691.82
UAH без ПДВ
Номер:
306ad4158c174277befbe815c5087fdd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-06-001354-c-a1
Замовник:
Відділ комунального майна, містобудування,архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42586409
-
Контактна особа:
Титаренко Наталія Євгеніївна +380536491065 mashkommaino@ukr.net
-
Адреса:
39400, Україна, Полтавська область, селище Машівка, вул.Незалежності,93
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПП ЄВРОБУДЕНЕРГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
40367747
-
Контактна особа:
Береза Микола Миколайович +380508469644 evrobudenergo@ukr.net
-
Адреса:
38702, Україна, Полтавська область, село Залізничне, Полтавська обл., Полтавський район, село Залізничне, вулиця Магістральн, будинок 2
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
14
Дата підписання:
15.02.2021 00:00
Період дії договору:
15.02.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Сума договору:
725 691.82 UAH без ПДВ
Оплачено:
725 689.09 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги (ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в c.Абрамівка (КТП-297, КТП-299, КТП-344), с.Нова Павлівка (КТП-282), c.Дмитрівка (КТП-75, КТП-76, КТП-77, КТП-80 КТП-178, КТП-339, КТП-340, КТП-341), с.Калинівка (КТП-73, КТП-312, КТП-313), c.Базилівщина (КТП-25, КТП-27, КТП-28, КТП-29, КТП-338, КТП-355, КТП-372, КТП-9), c.Кошманівка (КТП-20, КТП-21, КТП-39, КТП-40, КТП-49, КТП-50, КТП-54, КТП-280, КТП-281, КТП-360, КТП-373), с.Миронівка (КТП-33, КТП-356, КТП-357), с.Богданівка (КТП-36, КТП-55, КТП-56), c.Сахнівщина (КТП-63, КТП-311, КТП-371), с.Селещина (КТП-107, КТП-108, КТП-109, КТП-119, КТП-120, КТП-121, КТП-137, КТП-138,КТП-306, КТП-334, КТП-337, КТП-351, КТП-361, КТП-366, КТП-369), с.Сухоносівка (КТП-112), с.Тимченківка (КТП-364), с.Латишівка(КТП-128, КТП-365), смт Машівка (КТП-37, КТП-53, КТП-57, КТП-59, КТП-85, КТП-88, КТП-89, КТП-90, КТП-91, КТП-92, КТП-96, КТП-97, КТП-100, КТП-124, КТП-167, КТП-215, КТП-348), с. Новий Тагамлик (КТП-132, КТП-174, КТП-175, КТП-370), с.Вільне (КТП-129), с.Козельщина (КТП-176), с.Огуївка (КТП-177) Машівського району Полтавської області"»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
39400, Україна, Полтавська область, смт Машівка, Вулиці у Смт. Машівка, та Машівського ОТГ
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
В-л ком.майн,містб,архіт,земр.Маш с\р
IBAN:UA098201720344200002000093506
ПП" Євробуденерго"
IBAN:UA903314670000026001300952676
Сума
89624.94 UAH
Статус
Оплачений
11.03.2021 11:47
Док-ти
1
В-л ком.майн,містб,архіт,земр.Маш с\р
IBAN:UA098201720344200002000093506
ПП" Євробуденерго"
IBAN:UA903314670000026001300952676
Сума
54117.03 UAH
Статус
Оплачений
06.04.2021 14:48
Док-ти
1
В-л ком.майн,містб,архіт,земр.Маш с\р
IBAN:UA098201720344200002000093506
ПП" Євробуденерго"
IBAN:UA903314670000026001300952676
Сума
71770.36 UAH
Статус
Оплачений
29.04.2021 13:41
Док-ти
1
В-л ком.майн,містб,архіт,земр.Маш с\р
IBAN:UA098201720344200002000093506
ПП" Євробуденерго"
IBAN:UA903314670000026001300952676
Сума
60916.14 UAH
Статус
Оплачений
08.10.2021 11:15
Док-ти
1
В-л ком.майн,містб,архіт,земр.Маш с\р
IBAN:UA098201720344200002000093506
ПП" Євробуденерго"
IBAN:UA903314670000026001300952676
Сума
58914.82 UAH
Статус
Оплачений
10.06.2021 12:39
Док-ти
1
В-л ком.майн,містб,архіт,земр.Маш с\р
IBAN:UA098201720344200002000093506
ПП" Євробуденерго"
IBAN:UA903314670000026001300952676
Сума
82194.36 UAH
Статус
Оплачений
13.07.2021 16:20
Док-ти
1
В-л ком.майн,містб,архіт,земр.Маш с\р
IBAN:UA098201720344200002000093506
ПП" Євробуденерго"
IBAN:UA903314670000026001300952676
Сума
56039.64 UAH
Статус
Оплачений
05.08.2021 11:51
Док-ти
1
В-л ком.майн,містб,архіт,земр.Маш с\р
IBAN:UA098201720344200002000093506
ПП" Євробуденерго"
IBAN:UA903314670000026001300952676
Сума
60022.07 UAH
Статус
Оплачений
18.11.2021 11:16
Док-ти
1
В-л ком.майн,містб,архіт,земр.Маш с\р
IBAN:UA098201720344200002000093506
ПП" Євробуденерго"
IBAN:UA903314670000026001300952676
Сума
72094.58 UAH
Статус
Оплачений
06.09.2021 13:15
Док-ти
1
В-л ком.майн,містб,архіт,земр.Маш с\р
IBAN:UA098201720344200002000093506
ПП" Євробуденерго"
IBAN:UA903314670000026001300952676
Сума
54025.18 UAH
Статус
Оплачений
16.12.2021 15:52
Док-ти
1
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e8c05feaac9040b6a6cd7844be098e16
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Внести зміни до п. 3.1. договору № 14 від 15.02.2021р. зменшивши договірну вартість на 7,88 грн. та викласти його в редакції: Ціна цього Договору становить 659719,12 гри. ( шістсот п’ятдесят дев’ять тисяч сімсот дев’ятнадцять гривень дванадцять копійок)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
ca47dc0292014f2296315cf922648b3c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
сторони погодились подовжиш дію Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2022 року. Сторони дійшли згоди пункт 5.2 Договору викласти наступній редакції «Цей Договір набирає чинності з моменту його підписання обома Сторонами і діє до 31.03.2022 року, а в частині розрахунків - до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань відповідно до умов цього Договору».у
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9a2332a25cc041738df999f1efff58cd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі ч.6 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі», збільшити суму договору на 65972,70 грн (шістдесят п’ять тисяч дев’ятсот сімдесят дві грн. 70 коп.), без ПДВ, що не перевищує 20% суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році. В переліку причин додання змін не має відповідного пункту, тому вибрано пункт "Зміна ціни за одиницю товару".
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
14.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
cdf2b3df482249c984b117206962b1a8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до п. 3.1. договору № 14 від 15.02.2021р. зменшивши договірну вартість на 2,73 грн. та викласти його в редакції: Ціна цього Договору становить 725689,09 грн.( Сімсот двадцять пять тисяч шістсот вісімдесят девять гривень 09 копійок)
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
17.03.2022 00:00
Статус:
Опубліковано