-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб житньо-пшеничний
Тендер Prozorro UA-2021-01-05-000310-a
Торги не відбулися
217 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 089.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 089.00 UAH
Номер:
75048937e33643238897cf713ee31fc7
Внутрішній номер закупівлі:
8096807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-05-000310-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993115
-
Адреса:
76010, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Млинарська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Заровецька Ірина Ярославівна +380342547487 opnkl1@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
217 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 089.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2021 10:37 - 12.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2021 10:37 - 22.01.2021 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб житньо-пшеничний
Кількість
9900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
76010, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Млинарська, 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05495259
-
Контактна особа:
Шуригін Максим Анатолійович 380989575386, 380665023279, 05495259@mail.gov.ua
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Симона Петлюри, 17
Початкова пропозиція
180 567.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 567.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0