• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб житньо-пшеничний

Оголошено тендер

217 800.00 UAH
Номер: 6461d089ef9a4f369323e616be019885
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-05-000146-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Івано-Франківської обласної ради"
Очікувана вартість: 217 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб житньо-пшеничний
Примітки: Місцезнаходження: 76010, Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Млинарська, буд. 21, Код ЄДРПОУ 01993115, Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 05.01.2021 10:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Хліб житньо-пшеничний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 9900 кілограм
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума217 800.00 UAH