-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15830000-5 Цукор і супутня продукція для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік
Тендер Prozorro UA-2021-01-05-000304-c
Торги не відбулися
359 390.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 796.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 796.95 UAH
Номер:
59ecd8c4eb8649b49d6f934997aa5679
Внутрішній номер закупівлі:
8096342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-05-000304-c
Замовник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анжеліка Лінкіна +380959294767 anjelika2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
359 390.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 796.95 UAH
Період уточнення:
05.01.2021 09:48 - 11.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2021 09:48 - 21.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор-пісок
Кількість
17500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ванільний цукор
Кількість
440 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації