-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15830000-5 Цукор і супутня продукція для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік
Оголошено тендер
359 390.00
UAH
Номер:
3bfcc384c04b49d69fc49c730440f15a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-05-000470-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
359 390.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 15830000-5 Цукор і супутня продукція для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
05.01.2021 09:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Цукор-пісок
Кількість
17500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Ванільний цукор
Кількість
440 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума359 390.00 UAH