-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний формовий
Тендер Prozorro UA-2021-01-04-002575-c
Завершена
359 890.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 799.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 799.45 UAH
Номер:
60e894bf156d4103a53bb7c1aa35380b
Внутрішній номер закупівлі:
8094378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-04-002575-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна клінічна інфекційна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003652
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Героїв Сталінграда, 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нартов Павло Вікторович +380572973184 okil-96@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
359 890.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 799.45 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 796.70 UAH
Період уточнення:
04.01.2021 16:22 - 10.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2021 16:22 - 20.01.2021 00:00
Аукціон:
20.01.2021 12:19 - 20.01.2021 12:40
Період кваліфікації:
20.01.2021 12:40 - 21.01.2021 18:21
Період завантаження договору:
21.01.2021 18:21 - 10.02.2021 18:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний формовий
Кількість
21170 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61096, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Сталінграду, 160
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чучкін Олег Вікторович
Оскарження: 21.01.2021 18:21 - 01.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2439904775
-
Контактна особа:
Чучкін Олег 380632323549, 380632323549 Oleg112a@meta.ua
-
Адреса:
62340, Україна, Харківська область, с. Черкаська Лозова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 17
Оскарження: 21.01.2021 18:21 - 01.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
359 678.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 678.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.01.2021 18:21
Відповіді на вимоги
11
Документи
26
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Іванова Олена Леонідівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2298720568
-
Контактна особа:
Іванова Олена 380667709511, 380667709511 olenaivanova1@meta.ua
-
Адреса:
61168, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА , будинок 309, квартира 68
Початкова пропозиція
359 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
bf98488c08504fa9a61ca3c5dde75f18
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-04-002575-c-c1
Постачальник:
ФОП Чучкін Олег Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2439904775
-
Контактна особа:
Чучкін Олег 380632323549, 380632323549 Oleg112a@meta.ua
-
Адреса:
62340, Україна, Харківська область, с. Черкаська Лозова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 17
Номер договору:
20п/02/2021-НС
Сума договору:
196 401.58 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.02.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
03.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний