• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб пшеничний формовий

Оголошено тендер

359 890.00 UAH
Номер: e96c025f3dd047cfb237f41b8dbdec53
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-04-001464-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна клінічна інфекційна лікарня"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна клінічна інфекційна лікарня"
Очікувана вартість: 359 890.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб пшеничний формовий
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Дата опублікування: 04.01.2021 15:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума359 890.00 UAH