• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з письмового перекладу, 2 лоти: лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову - 79530000-8; лот 2 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови - 79530000-8.

Обсяг надання послуг: за лотом 1 – орієнтовно 7000 сторінок і 20 документів для офіційного завірення; за лотом 2 – орієнтовно 1390 сторінок і 10 документів для офіційного завірення; відповідно до Додатку 1 до тендерної документації “Опис послуг”. Місце надання послуг за лотами 1-2: м. Київ. Строк надання послуг за лотами 1-2: з дати укладання Договору до 31.12.2021 року. Конкретні строки надання Виконавцем послуг за Договором визначаються Замовником в замовленні. Джерело фінансування закупівлі: за лотами 1-2: Кошти Національного банку України.

Завершена

1 717 498.45 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 3 000.00 UAH
Номер: dfb0657dea4d47f7a5075cf8fe51dd07
Внутрішній номер закупівлі: 8072463
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-30-004794-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Ніна Лис +380442540108 nina.lys@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 717 498.45 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.12.2020 14:21 - 11.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.12.2020 14:21 - 21.01.2021 11:00
Аукціон: 22.01.2021 14:53 - 22.01.2021 15:38
Період кваліфікації: 22.01.2021 15:38 - 27.01.2021 16:58
Період завантаження договору: 27.01.2021 16:54 - 16.02.2021 16:54

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴1 342 394.00 лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову - 79530000-8;
  • Лот №2 ₴375 104.45 лот 2 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови - 79530000-8