-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з письмового перекладу, 2 лоти: лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову - 79530000-8; лот 2 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови - 79530000-8
Оголошено тендер
1 717 498.45
UAH
Номер:
9b3539c127634b3aa9c2d51b9405a1b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-02-012150-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Інститутська, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Інститутська, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 717 498.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з письмового перекладу, 2 лоти: лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову - 79530000-8; лот 2 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови - 79530000-8
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладу
Дата опублікування:
02.12.2020 17:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума1 717 498.45 UAH