• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«ДК 021:2015- код 09120000-6- Газове паливо (природний газ- 53 700 м.куб.)»

Торги не відбулися

504 780.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 523.90 UAH
Номер: e10b4a574d4643308d784ab894a1ace8
Внутрішній номер закупівлі: 8059908
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-29-009491-a   
Замовник: БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Антоніна Чередник +380554733818 posbel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 504 780.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 523.90 UAH
Період уточнення: 29.12.2020 17:08 - 04.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.12.2020 17:08 - 14.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015- код 09120000-6- Газове паливо (природний газ»
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 53700 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Початкова пропозиція 395 661.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
395 661.60 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 41
Скарги 0