-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015- код 09120000-6- Газове паливо (природний газ- 53 700 м.куб.)»
Оголошено тендер
504 780.00
UAH
Номер:
5aa52284b6174b53996c1e67079c7ac7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-29-011262-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. КАРЛА МАРКСА, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. КАРЛА МАРКСА, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
504 780.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«ДК 021:2015- код 09120000-6- Газове паливо (природний газ- 53 700 м.куб.)»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
29.12.2020 16:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«ДК 021:2015- код 09120000-6- Газове паливо (природний газ»
Кількість
53700 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума504 780.00 UAH