-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-29-008363-a
Торги не відбулися
562 197.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 810.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 810.99 UAH
Номер:
48934403c4a84460a9249f379eedb42f
Внутрішній номер закупівлі:
8057767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-29-008363-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26482717
-
Адреса:
77300, Україна, Івано-Франківська область, місто Калуш, вул.Б.Хмельницького, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Божок Олена Вікторівна +380347262474 olena.bozhok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
562 197.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 810.99 UAH
Період уточнення:
29.12.2020 16:08 - 04.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2020 16:08 - 14.01.2021 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
146494 кіловат
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації