• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

562 197.00 UAH
Номер: be431fea73c34098b24280de79be3c94
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-29-001811-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради"
Очікувана вартість: 562 197.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 29.12.2020 14:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписМісцевий бюджет, кошти НСЗУ та спецкошти
Сума562 197.00 UAH