-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Закупівля електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2020-12-29-000289-c
Завершена
660 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 13 200.00 UAH
мін. крок: 2% або 13 200.00 UAH
Номер:
97542d06786a4e1593242f5266d657f6
Внутрішній номер закупівлі:
8043086
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-29-000289-c
Замовник:
Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка
×
-
Код ЄДРПОУ:
14303342
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черницький Олександр Олександрович 380444831564,380934815826 vdaberezniaka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
660 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 200.00 UAH
Період уточнення:
29.12.2020 08:47 - 04.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2020 08:47 - 14.01.2021 00:00
Аукціон:
14.01.2021 11:42 - 14.01.2021 12:03
Період кваліфікації:
14.01.2021 12:03 - 20.01.2021 19:54
Період завантаження договору:
20.01.2021 19:54 - 09.02.2021 19:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля електричної енергії
Кількість
300000 Кіловат-година
Період постачання
14.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
Оскарження: 20.01.2021 19:54 - 31.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42949165
-
Контактна особа:
ТОВ ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ 380985009609 ENERGONOSIIUK@GMAIL.COM http://energonosii.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61202, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 58А
Оскарження: 20.01.2021 19:54 - 31.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
648 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
648 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2021 19:54
Відповіді на вимоги
10
Документи
75
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
Початкова пропозиція
658 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
658 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
61
Скарги
0
Контракти
Номер:
05ee3713730d42fe978d418343f720e7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-29-000289-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42949165
-
Контактна особа:
ТОВ ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ 380985009609 ENERGONOSIIUK@GMAIL.COM http://energonosii.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61202, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 58А
Номер договору:
275/21-ЕЛ/5-д
Сума договору:
648 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
540 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.02.2021 11:00
Статус:
Виконаний