• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

660 000.00 UAH
Номер: 18aaf760173843e3982cea93dcb9d5ed
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-29-000498-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка
Замовник: Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка
Очікувана вартість: 660 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 29.12.2020 08:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума660 000.00 UAH