-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване, молоко незбиране згущене з цукром)
Тендер Prozorro UA-2020-12-28-008578-c
Торги не відбулися
323 050.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 230.50 UAH
мін. крок: 1% або 3 230.50 UAH
Номер:
10e11ae1961e40e4acfcdcc1ee1ec789
Внутрішній номер закупівлі:
8028990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-28-008578-c
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шум Олександр Петрович 0975923785 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
323 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2020 14:08 - 03.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2020 14:08 - 13.01.2021 12:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴323 050.00 Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване, молоко незбиране згущене з цукром)