• Відкриті торги
  • КЕП

Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване, молоко незбиране згущене з цукром)

Оголошено тендер

323 050.00 UAH
Номер: 0a28181417974f6b92fca0b6f6859e93
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-28-004899-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
Замовник: Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
Очікувана вартість: 323 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване, молоко незбиране згущене з цукром)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 28.12.2020 12:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Молоко коров'яче питне пастеризоване
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 11950 літр
Період постачання до 31.12.2021
Молоко незбиране згущене з цукром
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 10 кілограм
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума323 050.00 UAH