-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легковий атомобіль
Тендер Prozorro UA-2017-04-03-001233-b
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
Номер:
f0719f41f3314ddd95b6a3d8f234eaf6
Внутрішній номер закупівлі:
801441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-03-001233-b
Замовник:
Управління освіти Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146713
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Чаплинський 0552456061 osoba_persha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 400.00 UAH
Період уточнення:
03.04.2017 14:18 - 09.04.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2017 14:18 - 19.04.2017 17:00
Аукціон:
20.04.2017 12:24 - 20.04.2017 12:45
Період кваліфікації:
20.04.2017 12:45 - 25.04.2017 14:01
Період завантаження договору:
20.04.2017 12:45 - 10.05.2017 12:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОЦЕНТР ХЕРСОН"
Оскарження: 20.04.2017 12:45 - 06.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787069
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОЦЕНТР ХЕРСОН" +380958789902 e.mirgorodskyy@gmail.com http://www.auto-center.com.ua/?
-
Адреса:
Україна, 74900, Херсонська обл., місто Нова Каховка, ПРОСПЕКТ ДНІПРОВСЬКИЙ, будинок 14-В
Оскарження: 20.04.2017 12:45 - 06.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
479 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
479 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.04.2017 14:01
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АСТ-КОМБІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19373347
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АСТ-КОМБІ" +380564926655 anna@skoda.com.ua http://www.skoda.com.ua
-
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГЛІНКИ, будинок 62
Початкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
3b8c19de80034a5c8288fbf77b711a52
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-03-001233-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОЦЕНТР ХЕРСОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787069
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОЦЕНТР ХЕРСОН" +380958789902 e.mirgorodskyy@gmail.com http://www.auto-center.com.ua/?
-
Адреса:
Україна, 74900, Херсонська обл., місто Нова Каховка, ПРОСПЕКТ ДНІПРОВСЬКИЙ, будинок 14-В
Номер договору:
1455
Сума договору:
479 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
11.05.2017 09:00
Статус:
Підписаний