• Відкриті торги
  • КЕП

Легковий атомобіль

479 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3b8c19de80034a5c8288fbf77b711a52
Ідентифікатор договору: UA-2017-04-03-001233-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОЦЕНТР ХЕРСОН"
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору: 1455
Дата підписання: 11.05.2017 09:00
Період дії договору: 11.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 479 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 479 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15 а На карті