• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з харчування

Місцезнаходження замовника - м. Рівне, вул. Київська 60, 33027. Категорія - 3. Підприємства, установи, організації, Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою

Торги не відбулися

4 350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 43 500.00 UAH
Номер: beb2232f1dc942afa62929cd05e5eb34
Внутрішній номер закупівлі: 8000767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-24-006649-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Кирилюк Анатолій Іванович 380974058155 1989.rodl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 43 500.00 UAH
Період уточнення: 24.12.2020 15:40 - 02.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 24.12.2020 15:40 - 12.01.2021 00:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник код 55523000-2 Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації