• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з харчування

Оголошено тендер

4 350 000.00 UAH
Номер: 09d4b422ec984310b38c1ff9cd759352
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-24-003432-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 4 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з харчування
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Дата опублікування: 24.12.2020 12:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума4 350 000.00 UAH