-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-24-002618-b
Торги не відбулися
1 215 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 077.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 077.50 UAH
Номер:
e97f88bf6dbc415aba5981988ca9176b
Внутрішній номер закупівлі:
7997885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-24-002618-b
Замовник:
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42259888
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шкуренко Людмила Олександрівна 702-20-09 HAGSNATALIA@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 215 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 077.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
36 400.00 UAH
Період уточнення:
24.12.2020 14:58 - 30.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2020 14:58 - 09.01.2021 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач зобов’язаний сплатити вартість поставленої (спожитої) електричної енергії, на підставі Акту приймання-передачі електричної енергії у строк, що не перевищує 25 (двадцять п’ять) календарних днів. Бюджетні зобов’язання за договором виникають між сторонами у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань затверджених на 2021 р.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
425000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40464528
-
Контактна особа:
Денис Борисов 0504000860 MEGAENERGO_POSTACH@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61002, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БАЖАНОВА, будинок 21/23
Початкова пропозиція
923 765.55 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
923 765.55 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
102
Скарги
0