• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія за кодом ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія

Оголошено тендер

1 215 500.00 UAH
Номер: 724eace0ccdb499f8fd2eceef236fab0
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-24-003884-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Замовник: СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Очікувана вартість: 1 215 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія за кодом ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 24.12.2020 10:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 215 500.00 UAH