-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт по заміні дерев’яних віконних блоків та вхідної групи з тамбуром на енергозберігаючі в приміщеннях комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе буд. 41
Тендер Prozorro UA-2020-12-23-012841-c
Завершена
6 414 508.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 35 000.00 UAH
Номер:
2e672bd59a4043dba1cf363d6c1564d7
Внутрішній номер закупівлі:
7961053
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-23-012841-c
Замовник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лучка Оксана Євгенівна 096-493-58-13 luchka_oe@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 414 508.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2020 14:22 - 30.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2020 14:22 - 09.01.2021 16:00
Аукціон:
11.01.2021 12:18 - 11.01.2021 13:04
Період кваліфікації:
11.01.2021 13:04 - 19.01.2021 12:41
Період завантаження договору:
19.01.2021 12:41 - 08.02.2021 12:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 414 508.80 Капітальний ремонт по заміні дерев’яних віконних блоків та вхідної групи з тамбуром на енергозберігаючі в приміщеннях комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе буд. 41