-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко ультрапастеризоване
Тендер Prozorro UA-2020-12-23-002029-b
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до умов Тендерної документації.
Завершена
4 395 303.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 43 953.03 UAH
мін. крок: 1% або 43 953.03 UAH
Номер:
196debb9c49247ddb0c294d76b4a6c25
Внутрішній номер закупівлі:
7957562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-23-002029-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна +38(044)2076771 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 395 303.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
43 953.03 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
130 000.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2020 13:14 - 01.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2020 13:14 - 11.01.2021 10:00
Аукціон:
12.01.2021 11:51 - 12.01.2021 12:24
Період кваліфікації:
12.01.2021 12:24 - 19.01.2021 11:21
Період завантаження договору:
19.01.2021 11:21 - 08.02.2021 11:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у даному Договорі, на підставі наданого Постачальником рахунку на оплату Товару, протягом 120 (ста двадцяти) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до умов Тендерної документації. Місцезнаходження: Україна, Київська область, Київ, 01001, площа Івана Франка, будинок 5. Застосовані критерії оцінки – ціна 100%. Дата та час розкриття тендерних пропозицій: заповнюється автоматично електронною системою закупівель.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко ультрапастеризоване
Кількість
162789 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Випущенко Людмила Миколаївна
Оскарження: 19.01.2021 11:19 - 30.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087506383
-
Контактна особа:
Випущенко Людмила Миколаївна 380992750488, 380992750488 vypushchenko@ukr.net
-
Адреса:
36042, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ МИЛОРАДОВИЧ, БУДИНОК 45, КВАРТИРА 24
Оскарження: 19.01.2021 11:19 - 30.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
4 199 956.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 154 375.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.01.2021 11:19
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "Проект Інвест ХХІ"
Оскарження: 19.01.2021 11:21 - 30.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32521649
-
Контактна особа:
Дмитро Анатолійович Мільніченко +380504151529 tender@utecon.com
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 1, нежиле приміщення 31
Оскарження: 19.01.2021 11:21 - 30.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
4 248 792.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 190 188.86 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.01.2021 11:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "МАРІ ФУДС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41644375
-
Контактна особа:
Тютюнник Марина Вікторівна +380661102341 mari-fyds@ukr.net
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Полюсна будинок 10 квартира 74
Початкова пропозиція
4 370 884.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 268 327.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
1
Скарги
0
ТОВ "ОДЕСЬКА ПРОДУКТОВА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39917620
-
Контактна особа:
Костянтин Бердичевський +380949522129 office@opk.od.ua
-
Адреса:
65012, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 4, офіс 15
Початкова пропозиція
4 346 466.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 297 629.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
ba543b8d74c44c1491727cb48f14c567
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-23-002029-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Проект Інвест ХХІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32521649
-
Контактна особа:
Дмитро Анатолійович Мільніченко +380504151529 tender@utecon.com
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 1, нежиле приміщення 31
Номер договору:
98/ДЗЗ-21
Сума договору:
5 028 183.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 190 153.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.02.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
02.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний