-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко ультрапастеризоване
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до умов Тендерної документації.
5 028 183.90
UAH з ПДВ
Номер:
ba543b8d74c44c1491727cb48f14c567
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-23-002029-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна +38(044)2076771 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Проект Інвест ХХІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32521649
-
Контактна особа:
Дмитро Анатолійович Мільніченко +380504151529 tender@utecon.com
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 1, нежиле приміщення 31
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Опис:
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до умов Тендерної документації.
Номер договору:
98/ДЗЗ-21
Дата підписання:
02.02.2021 00:00
Період дії договору:
02.02.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
5 028 183.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 838 030.65 UAH)
Оплачено:
4 302 074.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 717 012.48 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко ультрапастеризоване
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
162789 литр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
11c2614cc8254193bf7eb3803021d086
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Замовником обрано пункт "Поліпшення якості предмета закупівлі" графи "Причини внесення змін у договір" у зв'язку з відстутністю іншого пункту, який би відображав сутність укладеної Додаткової угоди. Керуючись ч.1 ст. 651 Цивільного кодексу України укласти Додаткову угоду № 1, деталі у вкладеному файлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
96e50f23815a40b185ba4acc69b2582d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, на підставі пункту 2 частини п’ятої статті 41 ЗУ «Про публічні закупівлі», керуючись частиною першою статті 651 Цивільного кодексу України уклали цю Додаткову угоду до Договору про закупівлю товарів № 98/Д33-21 від 02 лютого 2021 року (далі по тексту - «Договір») про наступне:
Змінити ціну за 1 літр Товару не більше ніж на 10 відсотків у зв’язку із коливанням ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призводить до збільшення суми, визначеної в Договорі та викласти Специфікацію Товару (Додаток №1 до Договору) у новій редакції, що додається до цієї Додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
02.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a7a623be0ef14753875c9bf231702024
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Замовником обрано пункт "Поліпшення якості предмета закупівлі" графи "Причини внесення змін у договір" у зв'язку з відстутністю іншого пункту, який би відображав сутність укладеної Додаткової угоди. Керуючись ч.1 ст. 651 Цивільного кодексу України укласти Додаткову угоду № 3, деталі у вкладеному файлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
13.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
82a3e279bfe24212896a8368d1e0e4da
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
«Сторони», а кожна окремо «Сторона», на підставі частини шостої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», керуючись частиною першою статті 651 Цивільного кодексу України, дійшли згоди укласти дану Додаткову угоду (далі – «Додаткова угода») до Договору про закупівлю товарів № 98/ДЗЗ-21 від 02.02.2021 (далі – Договір) про наступне:
1. Встановити з «01» січня 2022 року обсяг поставки Товару, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в Договорі, а саме 838 010 грн 04 коп. (вісімсот тридцять вісім тисяч десять грн 04 коп.), в тому числі ПДВ в розмірі 139 668 грн 34 коп. (сто тридцять дев’ять тисяч шістсот шістдесят вісім грн 34 коп.) відповідно до Специфікації Товару (Додаток № 1 до цієї Додаткової угоди).
2. Викласти п. 11.1. Договору у новій редакції:
«11.1. Цей Договір набирає чинності з моменту підписання кожною стороною і діє до 31.03.2022 року включно, але у будь якому випадку до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань.»
3. Дана Додаткова угода укладена українською мовою у 2-х оригінальних примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному для кожної зі Сторін, яка є невід’ємною частиною Договору.
4. Дана Додаткова угода набирає чинності з 31.12.2021 року і діє протягом строку дії Договору.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано