-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-12-22-003826-a
Торги не відбулися
396 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 980.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 980.00 UAH
Номер:
ecdc631c0833400ebe63bdc53bdde06d
Внутрішній номер закупівлі:
7933321
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-22-003826-a
Замовник:
Студениківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358916
-
Адреса:
08421, Україна, Київська область, село Студеники, вулиця Переяславська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гудзь Микола Михайлович +380456727142 Studenikisr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
396 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 980.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
22.12.2020 15:56 - 28.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2020 15:56 - 07.01.2021 16:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписМова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська згідно тендерної документації. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації безумовна, безвідклична електронна банківська гарантія. Номенклатурна позиція та код: Природний газ, 09123000-7
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
44000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Київоблгаз Збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39592941
-
Контактна особа:
Петренко Світлана Василівна 380684456471, 380684456471 Svitlana.Petrenko@kvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
04108, Україна, Київська область, Київ, Проспект Свободи 2Г літера А
Початкова пропозиція
341 611.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
341 611.14 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
89
Скарги
0