-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
396 000.00
UAH
Номер:
560345a189b04706bd33f8b17676777f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-22-006227-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Студениківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358916
-
Адреса:
08421, Україна, Київська область, село Студеники, вулиця Переяславська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Студениківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358916
-
Адреса:
08421, Україна, Київська область, село Студеники, вулиця Переяславська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
396 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
22.12.2020 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума396 000.00 UAH