• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)

Завершена

2 407 704.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 038.52 UAH
Номер: 4eac6f9bc9c7493fafc02c6f43d560f2
Внутрішній номер закупівлі: 7872092
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-18-017650-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1"
Контактна особа: Тетяна Кузнецова +380577251069 odkl1buhalter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 407 704.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 038.52 UAH
Період уточнення: 18.12.2020 23:17 - 24.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 18.12.2020 23:17 - 03.01.2021 00:00
Аукціон: 05.01.2021 13:21 - 05.01.2021 13:42
Період кваліфікації: 05.01.2021 13:42 - 12.01.2021 17:32
Період завантаження договору: 12.01.2021 17:32 - 01.02.2021 17:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 835000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 61051, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Клочківська, 337 А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ

Оскарження: 12.01.2021 17:32 - 23.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 613 160.69 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 613 160.69 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2021 17:32
Відповіді на вимоги 11
Документи 39
Скарги 0
ТОВ "ЦУКРОВИК"
Початкова пропозиція 2 004 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 004 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: 0176b95f840648fe93043cba75e11b96
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-18-017650-c-a1
Постачальник: ПрАТ ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ
Номер договору: 02-318К/21
Сума договору: 1 613 160.69 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 344 300.58 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 23.01.2021 13:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договор 02-318К_21.pdf
pdf
Untitled.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод угода 3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод уго 5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод угода 6.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод угода 7.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод уг8.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
2273дод уг9.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
2273додуг10.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s