-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Оголошено тендер
2 407 704.00
UAH
Номер:
e957f774476b45ec85b8d047a6ee8394
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-18-019588-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003706
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Клочківська, 337а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003706
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Клочківська, 337а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 407 704.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
18.12.2020 23:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 407 704.00 UAH