• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Форма спортивна дитяча; манішки спортивні дитячі

Форма спортивна дитяча; манішки спортивні дитячі

Завершена

425 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 125.00 UAH
Номер: be27ed1db88d4e59aad9350bf0edde10
Внутрішній номер закупівлі: 785512
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-31-002097-b   
Замовник: Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
Контактна особа: Канавський Руслан Михайлович 030993258882 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18412000-0 Спортивний одягАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 425 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 125.00 UAH
Період уточнення: 31.03.2017 18:30 - 07.04.2017 00:00
Період прийому пропозицій: 31.03.2017 18:30 - 17.04.2017 00:00
Аукціон: 18.04.2017 12:57 - 18.04.2017 13:24
Період кваліфікації: 18.04.2017 13:24 - 20.04.2017 10:53
Період завантаження договору: 19.04.2017 11:04 - 09.05.2017 11:04

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Форма спортивна дитяча
Код ДК 021:2015: 18412100-1 Спортивні костюми
Кількість 500 комплект
Період постачання 29.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 03191, Україна, Київська область, Київ, Якубовського 7 а На карті
манішки спортивні дитячі
Код ДК 021:2015: 18412000-0 Спортивний одяг
Кількість 500 штуки
Період постачання 29.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 03191, Україна, Київська область, Київ, Якубовського 7 а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Паночко Михайло Володимирович

Оскарження: 18.04.2017 13:24 - 29.04.2017 00:00
Початкова пропозиція 242 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.04.2017 18:47
Документи 12
Скарги 0
ТОВ "ІППОН-ШИФТ"

Оскарження: 18.04.2017 18:47 - 30.04.2017 00:00
Початкова пропозиція 425 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
409 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.04.2017 11:04
Документи 3
Скарги 0
ФОП Перчеклій Віталій Олександрович

Оскарження: 19.04.2017 11:04 - 01.05.2017 00:00
Початкова пропозиція 425 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.04.2017 10:53
Документи 48
Скарги 0

Контракти

Номер: b9a7d8a9f9a546e8827098cca18fc4bd
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-31-002097-b-c1
Постачальник: ФОП Перчеклій Віталій Олександрович
Номер договору: 03/05
Сума договору: 410 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 03.05.2017 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 0305.pdf
p7s
sign.p7s