-
Відкриті торги
-
КЕП
Форма спортивна дитяча; манішки спортивні дитячі
договір №03/05 від 03.05.2017 року
410 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b9a7d8a9f9a546e8827098cca18fc4bd
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-31-002097-b-c1
Постачальник:
ФОП Перчеклій Віталій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2561002234
-
Контактна особа:
Симанчук Ірина Володимирівна 380674530966, 380675595651 irasim75@ukr.net
-
Адреса:
68000, Україна, Одеська область, Іллічівськ, провулок Сонячний, б. 15
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Опис:
договір №03/05 від 03.05.2017 року
Номер договору:
03/05
Дата підписання:
03.05.2017 11:00
Період дії договору:
03.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
410 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 410 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Форма спортивна дитяча
Кількість
500 комплект
Період постачання
29.04.2017 - 31.12.2017
манішки спортивні дитячі
Кількість
500 штуки
Період постачання
29.04.2017 - 31.12.2017