• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування (послуги з харчування для загальноосвітніх закладів м. Дніпра)

Завершена

2 066 037.60 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 330.20 UAH
Номер: 30c6cfa3fb0743da86ffd66ef953926b
Внутрішній номер закупівлі: 7852401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-18-006572-c   
Замовник: Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Контактна особа: Ганна Дзюба +380933017104,+380662614910,+380963809365 nvk_102@ukr.net http://nvk102.klasna.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 066 037.60 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 330.20 UAH
Період уточнення: 18.12.2020 12:13 - 24.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 18.12.2020 12:13 - 03.01.2021 10:27
Аукціон: 04.01.2021 12:12 - 04.01.2021 12:33
Період кваліфікації: 04.01.2021 12:33 - 11.01.2021 09:39
Період завантаження договору: 11.01.2021 09:39 - 31.01.2021 09:39
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування (послуги з харчування для загальноосвітніх закладів м. Дніпра)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 54354 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 49048, Україна, Дніпропетровська область, м Дніпро, вул. Дзеркальна, 42-А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"

Оскарження: 11.01.2021 09:39 - 22.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 2 066 037.60 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 055 557.34 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2021 09:39
Відповіді на вимоги 11
Документи 98
Скарги 0
ТОВ "Фірма АРТ-СИНТЕЗ"
Початкова пропозиція 2 066 037.60 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 055 707.39 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 91
Скарги 0

Контракти

Номер: 9ce6eaaa1ead41d8b034d12501b368e5
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-18-006572-c-b1
Постачальник: ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
Номер договору: 22/01
Сума договору: 2 055 557.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 22.01.2021 09:31
Статус:
Виконаний
PDF
Додатки до договору харчування.PDF
PDF
Договір харчування.PDF
p7s
sign.p7s