-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації харчування (послуги з харчування для загальноосвітніх закладів м. Дніпра)
Оголошено тендер
2 066 037.60
UAH
Номер:
584014852c49417ea1a986dc5ee4fde6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-18-001339-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 066 037.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування
(послуги з харчування для загальноосвітніх закладів м. Дніпра)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
Дата опублікування:
18.12.2020 09:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 066 037.60 UAH