-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (комп'ютери, принтери) (Код ДКПП 021-2015: 30230000-0)
Тендер Prozorro UA-2017-03-31-000752-b
Завершена
477 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 4 000.00 UAH
Номер:
fd11990c74a74bb18013883b1a7613a6
Внутрішній номер закупівлі:
784946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-31-000752-b
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992096
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Сабурова, 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Маренич +380412483414 tmo2_zt@ukr.net http://cml2.zt.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
477 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2017 12:24 - 07.04.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2017 12:24 - 17.04.2017 12:00
Аукціон:
18.04.2017 13:00 - 18.04.2017 13:39
Період кваліфікації:
18.04.2017 13:39 - 21.04.2017 12:23
Період завантаження договору:
20.04.2017 16:55 - 10.05.2017 16:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання (комп'ютери, принтери) (Код ДКПП 021-2015: 30230000-0)
Кількість
58 одиниця
Період постачання
01.05.2017 - 31.05.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ
Оскарження: 18.04.2017 13:39 - 01.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Кондратьєва Наталія Володимирівна +380442511111 sales@diawest.com http://diawest.com/
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київська область, село Петропавлівська Борщагівка, будинок 62
Оскарження: 18.04.2017 13:39 - 01.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
398 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
378 498.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.04.2017 16:55
Документи
16
Скарги
0
ФОП Поліщук Ігор Анатолійович
Оскарження: 20.04.2017 16:55 - 02.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2262412999
-
Контактна особа:
Поліщук Ігор Анатолійович +380677993807 r0677993807@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, вул Грушевського 25 кв 34
Оскарження: 20.04.2017 16:55 - 02.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
426 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
378 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.04.2017 12:23
Документи
20
Скарги
0
ТОВ ІТ-БЛОК
×
-
Код ЄДРПОУ:
40888326
-
Контактна особа:
Перегон Сергій Васильович +380682403568 peregons@ukr.net https://it-blok.com.ua/
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, Київ, вул. Петра Курінного 2-А оф. 10
Початкова пропозиція
473 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
378 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
ФОП Світлишин Олександр Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3396611454
-
Контактна особа:
Світлишин Олексадр Юрійович +380412425636 lomsasha@i.ua
-
Адреса:
12436, Україна, Житомирська область, Ліщин, Житомирський район, с. Лищін, вул. Садова, буд. 4
Початкова пропозиція
428 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
ФОП Карплюк Євгеній Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2846405097
-
Контактна особа:
Карплюк Євгеній Васильович +380412229883 gbyteshop@rambler.ru
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Покровська 18, маг.Гігабайт
Початкова пропозиція
456 730.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
456 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
1c5e061d6c104fb28a1641239360e956
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-31-000752-b-b1
Постачальник:
ФОП Поліщук Ігор Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2262412999
-
Контактна особа:
Поліщук Ігор Анатолійович +380677993807 r0677993807@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, вул Грушевського 25 кв 34
Номер договору:
220
Сума договору:
378 499.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
03.05.2017 09:00
Статус:
Підписаний