-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (комп'ютери, принтери) (Код ДКПП 021-2015: 30230000-0)
378 499.00
UAH з ПДВ
Номер:
1c5e061d6c104fb28a1641239360e956
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-31-000752-b-b1
Постачальник:
ФОП Поліщук Ігор Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2262412999
-
Контактна особа:
Поліщук Ігор Анатолійович +380677993807 r0677993807@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, вул Грушевського 25 кв 34
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
220
Дата підписання:
03.05.2017 09:00
Період дії договору:
03.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
378 499.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 378 499.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання (комп'ютери, принтери) (Код ДКПП 021-2015: 30230000-0)
Кількість
58 одиниця
Період постачання
01.05.2017 - 31.05.2017