• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Категорія: Орган місцевого самоврядування Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою

Торги не відбулися

384 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 920.50 UAH
Номер: 26e5f407ce004024a1cffc7a2564eff8
Внутрішній номер закупівлі: 7820903
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-17-008280-c   
Замовник: Бугринська сільська рада Гощанського району Рівненської області
Контактна особа: Сергій Пилипчук +380673640868 bugrinskarada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 384 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 920.50 UAH
Період уточнення: 17.12.2020 13:08 - 23.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 17.12.2020 13:08 - 02.01.2021 13:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 167000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Початкова пропозиція 350 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 700.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 36
Скарги 0