-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
384 100.00
UAH
Номер:
fa10783f728c4361b0ac4a2532fc3141
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-17-007862-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Бугринська сільська рада Гощанського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40130624
-
Адреса:
35442, Україна, Рівненська область, Гощанський р-н, с. Бугрин, вул. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бугринська сільська рада Гощанського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40130624
-
Адреса:
35442, Україна, Рівненська область, Гощанський р-н, с. Бугрин, вул. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
384 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 35442, Рівненська обл., Гощанський р-н, с. Бугрин, вул. Перемоги, 1 Категорія: Орган місцевого самоврядування
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
17.12.2020 12:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
167000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума384 100.00 UAH