-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ "Газове паливо"
Тендер Prozorro UA-2020-12-16-012380-c
Завершена
1 152 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 764.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 764.60 UAH
Номер:
585f0b34161d4fb79285419c433dd253
Внутрішній номер закупівлі:
7795686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-16-012380-c
Замовник:
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445815
-
Адреса:
47412, Україна, Тернопільська область, Лановецький район, c. Борсуки, вул. Шевченка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Гудим +380680137228 osvita.borsuky@gmail.com https://borsukivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 152 920.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 764.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
34 587.60 UAH
Період уточнення:
16.12.2020 15:25 - 28.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2020 15:25 - 07.01.2021 00:00
Аукціон:
12.01.2021 13:00 - 12.01.2021 13:21
Період кваліфікації:
12.01.2021 13:21 - 14.01.2021 10:42
Період завантаження договору:
14.01.2021 10:42 - 03.02.2021 10:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ "Газове паливо"
Кількість
130000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
Оскарження: 14.01.2021 10:42 - 25.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42827548
-
Контактна особа:
КУГУКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА 380675380454, 380675380454 gasenergo2019@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА АНДРІЯ САХАРОВА, будинок 82, офіс 82
Оскарження: 14.01.2021 10:42 - 25.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 142 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 142 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2021 10:42
Відповіді на вимоги
11
Документи
91
Скарги
0
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556 KOROP89_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, вул. Шевцової,22а
Початкова пропозиція
1 150 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 150 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
864c13a986ae4eb896b81f1174b5e65b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-16-012380-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42827548
-
Контактна особа:
КУГУКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА 380675380454, 380675380454 gasenergo2019@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА АНДРІЯ САХАРОВА, будинок 82, офіс 82
Номер договору:
3
Сума договору:
1 142 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
952 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
03.02.2021 12:54
Статус:
Розірваний