-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ "Газове паливо"
Оголошено тендер
1 152 920.00
UAH
Номер:
15966113065f4917ab0c6230263fef0d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-16-011284-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445815
-
Адреса:
47412, Україна, Тернопільська область, Лановецький район, c. Борсуки, вул. Шевченка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445815
-
Адреса:
47412, Україна, Тернопільська область, Лановецький район, c. Борсуки, вул. Шевченка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 152 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ "Газове паливо"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
16.12.2020 15:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ "Газове паливо"
Кількість
164000 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 152 920.00 UAH