-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Євроруберойд Акваізол
Тендер Prozorro UA-2020-12-16-010878-c
Завершена
259 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 295.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 295.00 UAH
Номер:
204055fcaf4744059ea9131050efdaa3
Внутрішній номер закупівлі:
7793080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-16-010878-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСИЧАНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20184663
-
Адреса:
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, КВАРТАЛ ДРУЖБИ НАРОДІВ, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Мельнікова +380955659203 lgek-5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
259 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 295.00 UAH
Період уточнення:
16.12.2020 14:42 - 25.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2020 14:42 - 04.01.2021 08:00
Аукціон:
05.01.2021 14:06 - 05.01.2021 14:33
Період кваліфікації:
05.01.2021 14:33 - 15.01.2021 14:55
Період завантаження договору:
15.01.2021 14:55 - 04.02.2021 14:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Євроруберойд Акваізол ЕКО-СХ-4,0-ПС, 10м
ДК 021:2015 44112500-3 Покрівельні матеріали
Кількість
300 рулон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, буд.39
На карті
Євроруберойд Акваізол ЕКО-СХ-2,5-ПС 15м
ДК 021:2015 44112500-3 Покрівельні матеріали
Кількість
100 рулон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, буд.39
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ПРОМБУДСХІД»
Оскарження: 15.01.2021 12:36 - 26.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33221471
-
Контактна особа:
Панченко Костянтин Валерійович 380504257425 zbut@prombudshid.com.ua https://www.prombudshid.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03039, м. Киів, пр-т. Валерія Лобановського, буд. 119
Оскарження: 15.01.2021 12:36 - 26.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
241 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
195 600.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
45
Скарги
0
ФОП "ПЕСТРЮГА РУСЛАН СЕРГІЙОВИЧ"
Оскарження: 15.01.2021 14:55 - 26.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3156811574
-
Контактна особа:
Руслан Пестрюга +380508695973 pestrugarus@gmail.com
-
Адреса:
84118, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ ТОРЕЦЬКА, будинок 1
Оскарження: 15.01.2021 14:55 - 26.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
212 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
203 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2021 14:55
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ФОП "ДМИТРЕНКО КОСТЯНТИН ЛЕОНІДОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2763904779
-
Контактна особа:
Костянтин Дмитренко +380506227966 hr@stroitel.org.ua
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, місто Рубіжне, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОЖЦІВ, будинок 30 А, квартира 4
Початкова пропозиція
227 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
219 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
7498d252e071435a8e0fa5676991637e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-16-010878-c-a2
Постачальник:
ФОП "ПЕСТРЮГА РУСЛАН СЕРГІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3156811574
-
Контактна особа:
Руслан Пестрюга +380508695973 pestrugarus@gmail.com
-
Адреса:
84118, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ ТОРЕЦЬКА, будинок 1
Номер договору:
12
Сума договору:
203 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
27.01.2021 10:00
Статус:
Виконаний